Blog byl přestěhován na jinou adresu!!
Novou adresu dostanou pouze má SB.
Vyjímkou budou jen blogeři, které znám ikdyž je nemám v SB.
V takovém případě, pokud chcete adresu nového blogu, napište mi na: Jackie-S@seznam.cz
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ
SAYONARA ;)

February 2013

Sorrow made you

26. february 2013 at 18:39 | Jackie |  Moje kecy na vykecání xD
Áno, ti, kteří znají písničky The GazettE si už možná odvodili, že mám zrovna puštěnou The invisible wall a proště jsem neodolala a musela ten článek takhle nazvat ;)
Učitelka na češtinu už mi vybrala tu druhou básničku na okresní kolo a slíbila mi, že mi to ještě dneska ofotí a dá mi to, abych se to stihla naučit. Sranda je, že to ještě pořád nemám :D
Tak a teď jsem dostala neodolatelnou chuť kreslit, takže zatím čus. Výsledek sem pak hodím.
Přidávám pár obrázků The GazettE abyste se nenudili :D

Jackie
-tak z tohohle fakt solidně nemůžu :D

Fifty Shades of Grey - Padesát odstínů šedi

24. february 2013 at 12:09 | Jackie |  Šmíra
Prosím, už dost!!! Proč já blbá kráva jsem se zařekla, že vždycky knížku dočtu až do konce ať už mě osloví nebo ne!!!!(dobře asi proto, že nesnáším, když nevím, jak to skončilo :D) !!!!!To není bestseller ale literární mučírna!!!!! A to jsem teprve asi v polovině knížky. Většinou se vyhýbám takovejm těm knížkám, kterejch je najednou všude plno a každej o nich mluví a to asi proto, že od té knížky asi očekávám něco, co nedostanu. Tentokrát jsem to z mě neznámého důvodu prostě riskla a tu knížku si koupila. Ano, koupila jsem si ji i přes to, že byla původně psaná jako fanfiction na Twilight - nebo jak se to píše!!! Navíc jsem se dozvěděla, že ve filmové podobě téhle knížky by mohl Christiana Greye hrát můj nejoblíbenější herec Alexander Skarsgård z mého oblíbeného seriálu True Blood (Pravá krev) ale i přesto pořád bude mým nej hercem a nikomu se nepodaří mi ho zprotivit a radím vám dobře abyste se o to ani nepokoušeli!! Ale já se na ten film tak jako tak podívám ale jen jestli tam bude hrát Alexander ;)
-Obálka Fifty Shades of Grey - obálka hezká, obsah děsnej :D

-Alexander Skarsgard v seriálu Pravá krev jako upíří šerif Eric Northman

Ze začátku to jede opravdu nadpozemskou rychlostí ale potom se to začíná táhnout jako čerstvě osmažený sýr. Nad hlavní hrdinkou se mi rozum nepozastavuje, on je totiž přikovaný a nemůže se hnout! Jak může bejt někdo tak naivní a celkově postrádat jakoukoli sebedůvěru? Takovýhle holky jsou mi prostě děsně otravný.
Dalším háčkem je Christian Grey - jasně každá ženská (nebo i holka, co já vím) by se nad ním začala rozplývat - Božínku on u krku nemá dopnutou košili!!! *všichni omdlívejte, Grey nemá dopnutou košili* mě se z něj dělá akorát tak špatně (je to kontrolou posedlej psychopat a celkově jak ho autorka popisuje se mi fakt nelíbí PS: Blééé)
Jasně, někomu se to líbit může ale mě teda ne. A další díly opravdu číst nehodlám, natož abych si je kupovala. Jakmile dočtu ten první díl, okamžitě se ho pokusím prodat - mít to doma, po tom opravdu netoužím!!! TAKŽE, POKUD MÁTE NĚKDO I PŘES MOU NEGATIVNI KRITIKU ZÁJEM JI KOUPIT, NAPIŠTĚ MI NA MAIL (Jackie-S@seznam.cz) JE ÚPLNĚ NOVÁ, NEPOŠKOZENÁ.
Jackie

Haku

21. february 2013 at 17:27 | Jackie |  My ART
Táááákže, přidávám další obrázek!! Tentokrát je to Haku (Spirited away - Cesta do fantasie) Best anime!!


Kill me, please!

21. february 2013 at 16:17 | Jackie |  Moje kecy na vykecání xD
V úterý bylo školní kolo recitační soutěže - skončila jsem druhá. Holka, která byla první ale nechtěla jít na okresní kolo. Tááákže tam jdu já. A musím tam mít 2 básničky. Tu první budu mít asi stejnou jako ve škole a tu druhou mi vybere učitelka. Každej (skoro) by byl asi vystresovanej, že bude muset před kdo ví kolikati lidma říkat 2 básničky. Já ne. A za to mi říkaj, že sem divná :D. To je jako divnej každej, kdo nemá trému???? Tak to sem asi mega divná :D Třeba mi v hlavě chybí nějáký důležitý spoje, co já vím :D
Básnička pod perexem ;)
Jackie

Naruto

16. february 2013 at 15:09 | Jackie |  My ART
Po dlouhé době sem zase přidávám obrázek. Je kreslený propiskou (jo baví mě kreslit propiskou ale nevím proč) :D
Byl nakreslenej v hodině fyziky :D (asi se umíte představit tu nehoráznou nudu že?) a taky v sešitě do fyziky (bylo mi líto to tam nechat, tak sem to vyškubla xD) Co na něj říkáte, hmm?

Jackie


New design ;)

16. february 2013 at 14:44 | Jackie |  Moje kecy na vykecání xD
Stáhla jsem si Photofiltre studio X (konečně) a začala se učit tvořit nový dessy. Musím říct, že mě to nehorázně baví!!! Zatím to sice není nic moc ale časem se naučím (snad) ten program pořádně používat a dessy budou vypadat aspoň trochu líp. Můj první pokus už jste asi zaregistrovali (pokud ste tu už byli).
A svým prvním pokusem jsem málem přivodila svý kámošce infarkt (promíň dokyy :D)
Táááákže mě omluvte, já jdu tvořit!! Držte mi palce ať už nikomu svými výtvory nepřivodím srdeční zástavu - to by mě asi odradilo xD

Jackie

Once Bizarre - Still Bizarre ;)

12. february 2013 at 20:24 | Jackie |  Moje kecy na vykecání xD
Táááákže, už znám výsledky Olymiády z češtiny. Z celkových 60 lidí jsem byla 29tá ale pořád lepší než 30tá xD Sice jsem nepostoupila (což je mi totálně vy víte kde) :D ale jsem ráda, že jsem tam byla,protože i když jsem teprve v osmičce, tak se mi bude díky té účasti přičítat 1 bod na přijímačky na střední školu. Vím, že 1 bod není moc ale taky se počítá a může být rozhodující!
Ještě přidávám odkaz na přehled mých účastí v soutěžích, jsem na něj patřičně hrdá :D
http://www.jmskoly.cz/souteze/ucastnik/35466/

PS: Tohle řeknu každýmu debilovi, který se mi bude posmívat, že jsem nepostoupila (a takový se určitě najdou!!!) "Kdo byl na okresním kole? Já nebo ty? BITCH PLEASE!"
Ruki umí jednomu zvednout náladu xD

Jackie ♥

ROCK 4 LIFE!

11. february 2013 at 12:05 | Jackie |  Moje kecy na vykecání xD
Zdravím všechny, kdo zbloudili na toto zapadlé místo. Poslední dobou nebylo o čem psát ale už se to zase začíná docela rozjíždět ;)
Dneska sem se rozhodla vám popsat Olympiádu z češtiny, Já vím, že už jsem tady o tom psala ale to bylo školní kolo. Taky jsem psala, že jsem byla 3. a tudíž jenom náhradnice na okresní kolo. Ovšem jedna holka, co tam měla jít onemocněla a druhá jela na závody (na jaké naprozradím ;)). Tááákže, jsem jela já a ještě jedna holka. Vezl nás tam jeden učitel od nás ze školy ale ty vole tak debílní jízdu autem sem fakt ještě nikdy nezažila xD. Jeli jsme do Duhovky (tokovej barák, kde se konaj takovýhle soutěže) a tam jsme se dozvěděli, že je to na gymplu. Tak jsme tam konečně přijely, zapsaly se a šly čekat do jakýsi haly na zahajovací projev ředitele. Ze začátku tam moc lidí nebylo ale nakonec byly 2 plné třídy (asi 60 lidí xD).
Jako 1. se psalo....sakra teď mi vypadlo to slovo....no nevím, jak se to říká ale nejspíš jsem to totálně zmrvila :D nesnáším věty vedlejší!!!!!! Seděla jsem vedle jedný holky...byla celá v černým, krátký hněhý kudrnatý vlasy, černě namalovaný oči, na ruce náramek s nápisem I ♥ ROCK......no prostě moje krvní skupina...ale ona si musela odsednout, protože jsem byli rozdělení, že blíž k oknu sedí lidi ze základky a blíž ke zdi zase středoškoláci a ona byla taky ze základky jako já. No nic potom se psal sloh a zadání bylo: ...v daný okamžik mi to přišlo jako dobrý nápad....to už odhaduju, že bude lepší než ta 1. část ale na postup do dalšího kola fakt nemám!!
A jaké je ponaučení? Já nevím, žádné mě nenapadá xD

Jackie ♥