Blog byl přestěhován na jinou adresu!!
Novou adresu dostanou pouze má SB.
Vyjímkou budou jen blogeři, které znám ikdyž je nemám v SB.
V takovém případě, pokud chcete adresu nového blogu, napište mi na: Jackie-S@seznam.cz
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ
SAYONARA ;)

Fifty Shades of Grey - Padesát odstínů šedi

24. february 2013 at 12:09 | Jackie |  Šmíra
Prosím, už dost!!! Proč já blbá kráva jsem se zařekla, že vždycky knížku dočtu až do konce ať už mě osloví nebo ne!!!!(dobře asi proto, že nesnáším, když nevím, jak to skončilo :D) !!!!!To není bestseller ale literární mučírna!!!!! A to jsem teprve asi v polovině knížky. Většinou se vyhýbám takovejm těm knížkám, kterejch je najednou všude plno a každej o nich mluví a to asi proto, že od té knížky asi očekávám něco, co nedostanu. Tentokrát jsem to z mě neznámého důvodu prostě riskla a tu knížku si koupila. Ano, koupila jsem si ji i přes to, že byla původně psaná jako fanfiction na Twilight - nebo jak se to píše!!! Navíc jsem se dozvěděla, že ve filmové podobě téhle knížky by mohl Christiana Greye hrát můj nejoblíbenější herec Alexander Skarsgård z mého oblíbeného seriálu True Blood (Pravá krev) ale i přesto pořád bude mým nej hercem a nikomu se nepodaří mi ho zprotivit a radím vám dobře abyste se o to ani nepokoušeli!! Ale já se na ten film tak jako tak podívám ale jen jestli tam bude hrát Alexander ;)
-Obálka Fifty Shades of Grey - obálka hezká, obsah děsnej :D

-Alexander Skarsgard v seriálu Pravá krev jako upíří šerif Eric Northman

Ze začátku to jede opravdu nadpozemskou rychlostí ale potom se to začíná táhnout jako čerstvě osmažený sýr. Nad hlavní hrdinkou se mi rozum nepozastavuje, on je totiž přikovaný a nemůže se hnout! Jak může bejt někdo tak naivní a celkově postrádat jakoukoli sebedůvěru? Takovýhle holky jsou mi prostě děsně otravný.
Dalším háčkem je Christian Grey - jasně každá ženská (nebo i holka, co já vím) by se nad ním začala rozplývat - Božínku on u krku nemá dopnutou košili!!! *všichni omdlívejte, Grey nemá dopnutou košili* mě se z něj dělá akorát tak špatně (je to kontrolou posedlej psychopat a celkově jak ho autorka popisuje se mi fakt nelíbí PS: Blééé)
Jasně, někomu se to líbit může ale mě teda ne. A další díly opravdu číst nehodlám, natož abych si je kupovala. Jakmile dočtu ten první díl, okamžitě se ho pokusím prodat - mít to doma, po tom opravdu netoužím!!! TAKŽE, POKUD MÁTE NĚKDO I PŘES MOU NEGATIVNI KRITIKU ZÁJEM JI KOUPIT, NAPIŠTĚ MI NA MAIL (Jackie-S@seznam.cz) JE ÚPLNĚ NOVÁ, NEPOŠKOZENÁ.
Jackie
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Elle Ratliff Elle Ratliff | Web | 18. march 2013 at 18:21 | React

Souhlasím s tebou, vyžádala jsem si ji od rodičů ale vážně mě to neoslovilo.. Jak to všichni chválili, já bych udělala pravý opak. Naivní holka, chlap posledlej kontrolou... To se nedalo číst -.-

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama